Starck w Singapurze

M Social  w Singapurze to nie jest najlepsze co stworzył w hotelarstwie Starck. Z pewnością nie jest tak przełomowy jak Mama Shelter czy wcześniejsze hotele które zrobił w Nowym Jorku dla sieci Morgan w latach 90-tych. Ten jest po prostu luksusowym przybytkiem dla zamożnej klienteli, która zawsze lubi sprawdzić co tym razem zafundował jej Starck.

O wiele bardziej interesująca niż design wnętrz w przypadku tego 293 pokojowego hotelu jest pomysł na pokoje i ich rozplanowanie. Łączy w sobie coś z hotelu i extended stay. Długie stoły nawiązują do restauracji w Mama, co potwierdza, że łączenie funkcjonalności z różnych standardów jest jak najbardziej ok.

Na koniec coś z cudownej nowomowy, jaką raczą nas architekci i designerzy na całym świecie. Marketingowcy w hotelach mogą się od nich uczyć.

„M social is where all the elements of the world – including creativity, humour and love – come together in an explosion of energy to create the joy of today’s and tomorrow’s world. To me, it is a stage dedicated to creative people” mówi Starck.

 

M-Social-Singapore-hotel-by-Philippe-Starck-Singapore-02M-Social-Singapore-hotel-by-Philippe-Starck-Singapore

M-Social-Singapore-hotel-by-Philippe-Starck-Singapore-06

M-Social-Singapore-hotel-by-Philippe-Starck-Singapore-08

M-Social-Singapore-hotel-by-Philippe-Starck-Singapore-03

M-Social-Singapore-hotel-by-Philippe-Starck-Singapore-04

M-Social-Singapore-hotel-by-Philippe-Starck-Singapore-05

M-Social-Singapore-hotel-by-Philippe-Starck-Singapore-09

M-Social-Singapore-hotel-by-Philippe-Starck-Singapore-10

M-Social-Singapore-hotel-by-Philippe-Starck-Singapore-11

Komentarze