Weekendowo: Stellate Shinjuku

Każdy projektant znajdzie w tym hotelu, w bardzo modnej tokijskiej dzielnicy Shinjuku, detal który polubi. Dla mnie najbardziej sexy jest kratka na zewnątrz budynku.

Hotel nie ma okien i jest luksusowym „love hotel”, choć nie pada ta nazwa, zamiast niej jest bardzo subtelny eufemizm: „For premium time”. Czyli nie tylko samochody są premium, ale także czas. Świetne.

Dla przypomnienia „Love hotel” to popularny w Japonii koncept dla gości spragnionych seksu, którzy ze względu na małą przestrzeń mieszkań, rodzinę, sąsiadów nie mogą tego robić w domu.

Po czym poznać Love hotel? One nie mają recepcji, tzn. mają, tam gdzie jest napis „front” jest wyświetlacz kasy fiskalnej i obok malutkie okienko, gdzie anonimowy i niewidoczny recepcjonista przekazuje klucz do pokoju anonimowym gościom, po uiszczeniu opłaty, która jest w menu. Ceny zawsze rack i są nienegocjowalne. Usługi dodatkowe są jak najbardziej obecne i obejmują całe spektrum gadżetów od stroju policjantki, pielęgniarki, pejcze, lateks etc., po szampana, hamburgera, catering  z restauracji.

Stellate-Shinjuku-hotel-by-Design-office-Dress-Tokyo-Japan

 

Stellate-Shinjuku-hotel-by-Design-office-Dress-Tokyo-Japan-02

 

Stellate-Shinjuku-hotel-by-Design-office-Dress-Tokyo-Japan-03

 

Stellate-Shinjuku-hotel-by-Design-office-Dress-Tokyo-Japan-04

 

Stellate-Shinjuku-hotel-by-Design-office-Dress-Tokyo-Japan-05

 

Stellate-Shinjuku-hotel-by-Design-office-Dress-Tokyo-Japan-06

 

Stellate-Shinjuku-hotel-by-Design-office-Dress-Tokyo-Japan-07

 

Stellate-Shinjuku-hotel-by-Design-office-Dress-Tokyo-Japan-08

 

Stellate-Shinjuku-hotel-by-Design-office-Dress-Tokyo-Japan-09

 

Komentarze