XII Forum Hotelowe. 17 września 2015 (czwartek). Warszawa, Hotel Marriott.

Szanowni Państwo,

Już w najbliższy czwartek odbędzie się ważne wydarzenie branżowe: doroczna konferencja branży hotelarskiej, organizowana w Warszawie po raz 12.

W tym roku, tak jak i w poprzednich latach, wezmą w niej udział (i będzie ich pełna sala) właściciele i dyrektorzy hoteli, nowi inwestorzy, architekci i projektanci wnętrz, eksperci branżowi, dostawcy produktów, usług i nowych technologii dla hotelarstwa.

Organizatorem konferencji XII Forum Hotelowe jest Instytut Rynku Hotelarskiego.

Także i w tym roku postaraliśmy się o program, który byłby inspiracją dla innych imprez tego rodzaju, które z pewnością odbędą się w Warszawie.

Dwa główne bloki tematyczne tegorocznej konferencji to turystyka medyczna i udział hoteli w tym rynku oraz zmieniające się trendy w hotelarstwie miejskim. Poza tym prelekcje dotyczące wskaźników rynkowych, sprzedaży w Globalnych Systemach Dystrybucji, efektywnych strategii sprzedaży, nowych trendów w projektowaniu i wzornictwie hoteli.

Postaramy się dać rzeczową odpowiedź na pytanie, które niepokoi bardzo wielu hotelarzy. Czy międzynarodowe marki sprzedają skuteczniej hotel  od niezależnych. Na podstawie badań rzecz jasna, bez zapewnień na słowo honoru.

Wśród wielu atrakcji XII Forum Hotelowego będą mieli Państwo okazję wypróbować w działaniu system do odpowiedzi Turning Technologies. Jest to efektywne narzędzie do angażowania uczestników różnego rodzaju spotkań, konferencji, szkoleń itp. Doskonale sprawdza się również w przeprowadzaniu ankiet i głosowań. Zadawanie pytań jest sprawne, a odpowiadanie z użyciem pilotów szybkie. Natychmiastowe wyniki pokażą uczestnikom procentowe rozłożenie odpowiedzi, a prowadzącym dadzą natychmiastowe wyniki i możliwość reakcji na nie w czasie rzeczywistym.

Partnerem konferencji jest firma Sony, która zaprezentuje podczas konferencji nowe produkty: m.in. swoją premierę na rynku hotelarskim w Polsce będzie miała kamera SRG. Sponsorami konferencji są firmy: Acentic, Cersanit, Danfoss, Grohe, Hilding Anders, Kaldewei, Kramer, LSI, Multicontract, Opoczno, Trevira CS oraz QubusHotel.

Zobacz agendę spotkania

Komentarze